Firemní účet pro UK a Irsko

Chcete na svoji  novou nebo stávající firmu v UK nebo Irsku číslo bankovního účtu v GBP s místním UK Sort Code a Account number a pro měnu EUR IBAN pro bezproblémový příjem Evropských SEPA plateb?

Máte problém, že nejste rezident UK nebo Irska a UK, ani Irské  banky Vám brání v podnikání, protože Vám nechtějí otevřít místní bankovní účet?

 Ano? Nyní to již problém není!

 

 Ano! Díky FIRE nyní můžete získat na Vaší firmu číslo bankovního účtu v UK, které se bude chovat úplně stejně jako  účet v bance, jediný rozdíl je, že IBAN nedostanete na měnu GBP, ale dostanete německé číslo bankovního účtu s IBAN na měnu v EUR. 

UK číslo bankovního účtu, IBAN pro EURo platby, číslo bankovního účtu v USA a číslo bankovního účtu v Austrálii. 

 V tom však není žádný problém, pokud fakturujete jako UK firma někam mimo UK, tak je to faktura z pravidla stejně v EUR. Navíc získáte USA místní číslo bankovního účtu a můžete tak tedy fakturovat i zákazníkům z USA v USD a také můžete zřídit účet australský, pokud tedy fakturujete zákazníkům z Austrálie, pak získáte místní číslo bankovního účtu i v Austrálii v měně AUD.

Firmu v UK Vám můžeme založit již během několika hodin (bez příplatku je založena do druhého dne) a číslo bankovního účtu v několika zemích pak můžete mít do tří dnů a přitom nemusíte vyjít ze své kanceláře nebo bytu. Znáte nějakou jednodušší možnost jak začít opravdu podnikat?

TransferWise má navíc mnohem výhodnější poplatky než běžné banky a již brzy dostanete k účtu TransferWise i platební kartu, odeslat peníze můžete do celého světa a vždy s velmi výhodnou konverzí měn. Pokud si u TransferWise chcete založit účet, využijte náš odkaz transferwise.com/u/frankc99 a první transfer do £500 budete mít úplně zdarma a nás tak podpoříte 500 Kč za tento článek.

Nevíte si rady jak účet založit?

Je to opravdu velmi snadné, ale pokud Vás to nebaví a nechcete předčítat průvodce, můžete si u nás dohodnout schůzku a účet Vám pomůžeme zřídit. Cena je 10000 Kč a objednat lze na tomto odkaze.

 

 S TransferWise to teprve začíná. Druhá možnost je ještě zajímavější:

Totálním průlomem pro nerezidenty v UK, kteří chtějí firemní číslo bankovního účtu v UK je TIDE!

Nyní si stačí přepnout Váš Apple nebo Google obchod v mobilu na UK obchod a stáhnout si aplikaci TIDE, pak přejděte na www.tide.co a zaregistrujte se, založení vašeho nového UK účtu dokončíte prostřednictvím aplikace v telefonu. 

 Díky TIDE dostanete během několika minut firemní číslo bankovního účtu v UK a do několika dní obdržíte platební kartu. Tide navíc spolupracuje s účetními programy v UK, takže snadno importujete z účtu TIDE své transakce. TIDE také pracuje na tom, aby Vám dal IBAN a již brzy budete moci přijímat i platby ze zahraničí.  Zatím je právě dokonalá kombinace mít účet u TransferWise a TIDE zároveň. Níže vysvětlím proč.

 Dokud nebude mít TIDE číslo IBAN a Vaše firma potřebuje přijímat i platby mimo UK, tak je přijme prostřednictvím Vašeho firemního účtu TransferWise a z TransferWise si peníze již během několika minut převedete na účet TIDE. Samotný TransferWise má export transakcí také ve formátech přijatelných pro téměř všechny účetní programy v UK, nebude Vám to tedy dělat žádný problém při zaúčtování.

U TIDE potřebujete krom přehlášení se na UK obchod ve svém telefonu pro stažení aplikace (jen po dobu instalace, pak se zase můžete vrátit do obchodu z Vaší země) také telefonní UK sim kartu, tu můžete zakoupit u nás, klikněte zde.

Můžete ji dát i do nějakého druhého telefonu, než tam co máte aplikaci TIDE, jen si z něj při první instalaci opište kód (kód Vám také bude při provozu chodit při různých autorizacích požadavků)

I přes to, že TIDE nemá žádný problém, že jako ředitelé a majitelé UK firmy nejste rezidenti UK, tak při vyplňování Vaší adresy do systému musíte zadat UK adresu. Jestli nemáte servisní UK adresu pro ředitele společnosti, můžeme Vám ji pronajmout, stejně jako u nás máte třeba pronajatou adresu sídla pro Vaši společnost, pro zakoupení servisní adresy klikněte zde.

Je to opravdu velmi jednoduché, ale i s tímto Vám můžeme pomoci, cena asistence se založením TIDE účtu je 3000 Kč a můžete ji objednat zde.