16 C
London
9.6 C
Edinburgh
12.7 C
Cheyenne
2/10/23
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Certifikace a licence

 

                                                         Školení Anti-Money Laundering (AML) and Financial Crime (předpisy proti praní špinavých peněz a finanční kriminalitě) platné od 6 února 2022 do 6 února 2024.
Registrace u HMRC (finančního úřadu v UK) jako našeho hlavního dozoru pro činnost poskytovatele účetních služeb (Accountancy, Bookkeeping, Payroll services) a služeb pro správu firem (Company director, secretary, or partner provider Nominee shareholders provider; Registered office, business address or virtual office services provider; Trustee provider; Trust or company formation agent) platná do 31 května 2023 s registračním číslem XDML00000168388.
Účetní program QuickBooks
Fit and Proper test HMRC (ověření způsobilosti zastupovat firmu pro účetní činnost a správu firem finančním úřadem UK).
Professional Indemnity Insurance / Profesionální pojistné plnění – zajišťuje bezpečí pro naše zákazníky, toto pojištění vás chrání až do £250000 pro námi zaviněnou škodu při vedení vašeho účetnictví
ICO. – Information Commissioner’s Office / Úřad pro ochranu osobních údajů – naše registrace u úřadu Vám zajišťuje, že ochranu vašich osobních údajů bereme vážně a staráme se o vaše data v souladu se zákonem UK.

 

 

Předchozí článekÚčetnictví
Další článekHistorie firmy

Related Articles