Firma v Irsku

Aby firma mohla bez problémů podnikat, nestačí ji jen založit, firma dnes musí splňovat mnoho záležitostí pro otevření účtu v bance i pro dobré postavení před finančním úřadem jak v zemi její registrace, tak ve všech zemích, kde má obchodní partnery. Často se také dnes řeší prokázání daňového domicilu, když například Vaše firma dodává služby nebo zboží pro firmu z jiné země – finanční úřady si tak hlídají, aby někdo nezakládal účelově firmu ve výhodnějších krajích, ano chápeme, že to je nesmysl a že je každého svobodná volba, kde si svoji společnost založí a kde ji provozuje, ale finanční úřady tak bojují například s podnikatelem, který si založí společnost třeba někde na Seychelách a vystavuje si pro svoji firmu faktury, aby vyvedl nezdaněné peníze, to však nejsou reálné výdaje na podnikání a je to ilegální – finanční úřady zatím nevymysleli lepší nástroj pro kontrolu a tak se zbytečně týká toto opatření i nás poctivých podnikatelů, kteří jen hledají lepší místo pro podnikání. Nemusíte se však bát, vším Vás provedeme a zajistíme Vám vše potřebné, aby Vaše nová firma splňovala vše, co má.

Sídlo pro firmu v Irsku: klikněte pro kompletní nabídku
Naše sídlo není žádný krabicový box, ani sdílená kancelář, máme svůj samostatný dům v krásném městě Sligo, které je zároveň správním centrem stejnojmenného hrabství. Můžeme Vám tak pronajmout kancelář, jednací místo, ale i zázemí pro ubytování, když budete například vyřizovovat záležitosti pro firmu nebo potřeby pro usazení ředitele v Irsku. Když už budete u nás ve Sligo, určitě Vás nadchnou procházky po malebném centru, tam si člověk pochutná nejen u Guinnesse, ale i na dobrém jídle.

 

Za výlet do přírody pak stojí určitě stolová hora jménem Ben Bulben (tu nepřehlédnete) a nekonečné procházky po nekonečných plážích. Sportovci mohou uvítat Strandhill, kde je škola pro Surfaře.

 

 

 

Založení firmy v Irsku Vám usnadníme výběrem z balíčků obsahujících mix potřebných služeb: seznam balíčků pro založení firmy

Tak, aby měla Vaše firma splňovala daňový domicil (své skutečné místo podnikání), musí splňovat základní požadavky na prokázání domicilu a ty jsou všude na světě stejné – jejich účelem je prokázat, že má Vaše firma osobní přítomnost v místě svého zřízení nebo jinde. Pomůžeme Vám. Důležité aspekty jsou – kancelář, místní ředitel společnosti nebo převažující zaměstnanci.

Jestli Váš ředitel (jednatel) bydlí v Irsku nebo ne, vždy Vám můžeme pomoci tak, aby Vaše firma splňovala vše, pro bezproblémové určení domicilu.