4.7 C
London
5.4 C
Edinburgh
3.9 C
Cheyenne
18/04/21
spot_img

Firma v Irsku

Aby firma mohla bez problémů podnikat, nestačí ji jen založit, firma dnes musí splňovat mnoho záležitostí pro otevření účtu v bance i pro dobré postavení před finančním úřadem jak v zemi její registrace, tak ve všech zemích, kde má obchodní partnery..

Daňový domicil

Často se také dnes řeší prokázání daňového domicilu, když například Vaše firma dodává služby nebo zboží pro firmu z jiné země – finanční úřady si tak hlídají, aby někdo nezakládal účelově firmu ve výhodnějších krajích, ano chápeme, že to je nesmysl a že je každého svobodná volba, kde si svoji společnost založí a kde ji provozuje, ale finanční úřady tak bojují například s podnikatelem, který si založí společnost třeba někde na Seychelách a vystavuje si pro svoji firmu fiktivní faktury, aby vyvedl nezdaněné peníze, to však nejsou reálné výdaje na podnikání a je to ilegální.

Finanční úřady zatím nevymysleli lepší nástroj pro kontrolu a tak se zbytečně týká toto opatření i nás poctivých podnikatelů, kteří jen hledají lepší místo pro podnikání. Nemusíte se však bát, vším Vás provedeme a zajistíme Vám vše potřebné, aby Vaše nová firma splňovala vše, co má..

Sídlo pro firmu v Irsku: klikněte pro kompletní nabídku
Naše sídlo není žádný krabicový box, ani sdílená kancelář, máme svůj samostatný dům v krásném městě Sligo, které je zároveň správním centrem stejnojmenného hrabství.

Looking to the future with optimism

Můžeme Vám tak pronajmout kancelář, jednací místo, ale i zázemí pro ubytování, když budete například vyřizovovat záležitosti pro firmu nebo potřeby pro usazení ředitele v Irsku. Když už budete u nás ve Sligo, určitě Vás nadchnou procházky po malebném centru, tam si člověk pochutná nejen u Guinnesse, ale i na dobrém jídle…

Více o Irsku

Za výlet do přírody pak stojí určitě stolová hora jménem Ben Bulben (tu nepřehlédnete) a nekonečné procházky po nekonečných plážích. Sportovci mohou uvítat Strandhill, kde je škola pro Surfaře.

Založení firmy v Irsku Vám usnadníme výběrem z balíčků obsahujících mix potřebných služeb: seznam balíčků pro založení firmy

People out on the streets again

Tak, aby měla Vaše firma splňovala daňový domicil (své skutečné místo podnikání), musí splňovat základní požadavky na prokázání domicilu a ty jsou všude na světě stejné – jejich účelem je prokázat, že má Vaše firma osobní přítomnost v místě svého zřízení nebo jinde. Pomůžeme Vám. Důležité aspekty jsou – kancelář, místní ředitel společnosti nebo převažující zaměstnanci.

Jestli Váš ředitel (jednatel) bydlí v Irsku nebo ne, vždy Vám můžeme pomoci tak, aby Vaše firma splňovala vše, pro bezproblémové určení domicilu.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

21,815FansLike
2,738FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles