9.1 C
London
7.4 C
Edinburgh
2.1 C
Cheyenne
8/12/23
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

O naší společnosti

Naše podnikání začalo v srpnu 2006, kdy jsme založili první firmu v UK za účelem podnikání v reklamních službách a renovacích interiérů. 

Proč v UK? Věděli jsme, že české podnikání likviduje byrokracie a poplatky, které vyžadují úřady, a vysoké ceny marketingu převážně bez efektivního výsledku budoucího rozvoje podnikání. 

Zkoumání a studium podnikatelského prostředí v Anglii nám trvaly 3 roky. Zkoumali jsme výhody a nevýhody podnikání v této zemi, právní legislativu a povinné reporty na své první založené firmě v Anglii v roce 2006.

Následně jsme se chtěli o kladnou zkušenost v UK podělit s ostatními. Proto jsme v roce 2009 začali podnikat v oboru zakládání firem a poradenství pro jejich ředitele a majitele, naše společnost se snaží především poukázat na nejoptimálnější daňové a především podnikatelské prostředí v souladu se zákony tak, aby se dalo na podnikání vydělávat a ne prodělávat, jak je tomu v ČR a SR. 

A tak jsme začali nabízet služby, kde si klienti měli možnost založit firmu v UK, u českých klientů, s možností podnikání pomocí odštěpného závodu v ČR. Během prvních dvou let mělo zájem o podnikání v UK tolik lidí z ČR, že jsme se již mohli naplno věnovat tomuto oboru. Svou práci děláme s vášní, neustále služby zlepšujeme, členství v ICPA nám pomáhá sledovat i aktuální dění v účetnictví a zůstáváme v souladu se zákony. Díky ICPA máme i profesionální podporu u složitějších daňových otázek. 

V roce 2020 jsme v ČR založili veřejnou obchodní společnost Genius Alchemist v.o.s., a to nejen za účelem zastoupení našich firem v ČR, ale i kvůli provozování dalšího podniku Alice, kterým je Alchymistka.com pro dospělé a Malý Alchymista pro děti. V roce 2020 nastalo těžké období, tzv. covidové, a my byli nuceni udělat změnu a odstěhovat se z České republiky. Zůstala nám pobočka v Praze, kde se můžeme spolehnout na náš úžasný tým. Nám se otevřely další možnosti rozvoje naší firmy. 

Nyní žijeme ve Skotsku, kde jsme se rozhodli také platit daně. Z toho důvodu jsme zde založili novou firmu GENIUS OUTLANDER LTD. Předtím jsme podnikali z Anglie, ale bohužel firma nelze v UK přenést z jednoho státu do druhého, a tak jsme museli ve Skotsku založit firmu nově. 

Naše společnost se snaží především poukázat na nejoptimálnější podnikatelské prostředí v souladu se zákony. Naše specializace je příprava obchodního modelu podnikání, zajištění plné informovanosti našich klientů díky sledování aktuálních zákonů platných pro společnosti našich zákazníků. Naši zákazníci podnikají v různých oborech – od prodeje palačinek, e-shopů, stavebnictví až po prodej léčiv. Za dobu naší praxe jsme prošli mnoho velkých kontrol z finančního úřadu v UK, a proto se u nás nemusíte nikdy bát, že bychom se o vás a vaši firmu nepostarali.

Jsme jediná firma, která má vlastní software pro zakládání všech forem podnikání v UK, jenž je přímo napojen na Companies House v českém jazyce bez přepisování formulářů. Díky tomu se při procesu zakládání firem minimalizuje pravděpodobnost vytvoření nějaké chyby. Můžeme vám také (pouze za příplatek úřadům) nabídnout garantované založení firmy ve stejný den, firma je odeslána k registraci ihned po tom, co vyplníte formulář a zaplatíte platební kartou a následně po schválení úředníkem Companies House automaticky přijde certifikát o jejím zápisu do obchodního rejstříku na váš e-mail bez jakéhokoliv našeho zásahu.

Jsme rádi, že vám můžeme být oporou ve vašem podnikání, našim dlouholetým zákazníkům děkujeme a na všechny naše nové zákazníky se těšíme.

Alice & Frank

GENIUS OUTLANDER LTD

Předchozí článekCertifikace a licence
Další článekSídlo v Praze

Related Articles

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno