Chvilku strpení, stránka se načítá

Volejte ve všední dny od 10 do 15 hodin na telefon +420 607 332 332.

 

O naší společnosti

Firma GENIUS AF LTD (takto byla přejmenována v březnu 2016) pod názvem GENIUS A & F LTD vznikla v lednu 2014 a to sloučením obchodních aktivit dvou společností. Jedné pod vedením Alice Cross, která podnikala od roku 2006 a od roku 2012 se specializovala na LTD a druhé firmy pod vedením Franka Crosse, který byl ředitelem firmy v oboru zakládání firem již od roku 2002 a od roku 2009 se specializací na UK firmy. Společnost GENIUS AF LTD má v ČR od roku 2015 dceřinnou společnost GENIUS A & F s.r.o. Od listopadu 2015 jsou obě společnosti součástí GENIUS LLC se sídlem v U.S.A. Protože máme svoji firmu rádi, přidali jsme do názvu i naše příjmení CROSS a protože se nám zalíbil datum 7.7.2017, tak jsme tohoto dne založili společnost GENIUS CROSS LTD na kterou postupně přesouváme veškeré aktivity.

Reference na přímé zákazníky jsou téměř nemožné, tedy pokud se některý zákazník sám nerozhodne vložit třeba na náš FB nějaký článek a je to z důvodu, že všem zákazníkům garantujeme absolutní anonymitu – ke které nás navíc váže registrace u úřadu na ochranu osobních údajů i samotné zákony UK.

 

Pokud jste u nás poprvé, děkujeme za Vaši návštěvu které si velice vážíme a těšíme se na spolupráci.

Alice Cross – od roku 2012 specialistka na LTD

Frank Cross – od roku 2009 specialista na LTD

 

Naše společnost se snaží především poukázat na nejoptimálnější daňové a především podnikatelské prostředí v souladu se zákony, tak aby se dalo na podnikání vydělávat a ne prodělávat, jak je tomu v ČR a SR.

 

Spojené království poskytuje nejlepší podikatelské prostředí na světě společně s nejvyšší prestiží pro Vaše zákazníky.

Podnikání s LTD je jednoduché nejen při zřízení, samotnému provozu firmy, ale i při jeho ukončení.

Je Vám něco z toho blízké v ostatních formách společností v EU? 🙂

..Společnost v Anglii a Irsku má tolik významných světových společností, že je prostě cool!“

×