8.7 C
London
10.2 C
Edinburgh
3.8 C
Cheyenne
28/01/22
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Marshall Islands

Marshallovy ostrovy mají 0 % zdanění, není zde požadavek na audit ani požadavek na splacený kapitál. Společnosti na Marshallových ostrovech (IBC) mohou mít 100% zahraniční vlastnictví a omezenou odpovědnost, mohou být založené jediným akcionářem, který se může stát i jediným ředitelem. Proces registrace je velmi rychlý. Vedení účetnictví není požadováno, stejně tak není nutný audit. Kromě toho nejsou v žádné veřejné evidenci k dohledání jména ředitelů, akcionářů a ostatních členů. Služby nominee ředitele a majitele jsou k dispozici. Navíc zde jako v úplně poslední zemi umožňují za příplatek akcie na doručitele.

 • Osvobozeno od všech daní, včetně korporátních, pozůstalostních, dědických, darovacích a kolkovných.
 • Minimální požadavky na podávání zpráv a vedení záznamů.
 • Žádné směnné kontroly a naopak snadné sdružování kapitálu.
 • Není nutné zveřejňovat informace týkající se akcionářů a ředitelů.
 • Je zde stabilní politické, ekonomické a obchodní prostředí.
 • Angličtina: Jako bývalé území USA je angličtina druhým oficiálním jazykem.
 • Americký dolar: oficiální měnou je americký dolar.
 • Ideální pro mezinárodní obchod, držení investic a držení majetku.
 • Schůze představenstva se mohou konat kdekoli na světě a lze je vést telefonicky.
 • Založení společnosti je do 48 hodin od přijetí úřadem.

Území známé v současnosti jako Republika Marshallovy ostrovy (RMI) má svůj název odvozen od jména anglického námořního kapitána Johna Williama Marshalla. Nachází se v Tichém oceánu a je součástí většího souostroví Mikronésie, které zahrnuje četné atoly a ostrůvky. Leží severně od rovníku. Má 60000 obyvatel a rozprostírá se na 181 kilometrech čtverečních. Z malých korálových ostrovů, které pod tuto republiku spadají, je největším a nejvíce přeplněným atolem Majuro, které je také hlavním městem ostrovů. Roku 1986 vstoupila v platnost Dohoda o volném přidružení se Spojenými státy, čímž se Republika Marshallovy ostrovy stala suverénním státem. Z tohoto důvodu se zde používá americký dolar a v dialektech jsou nejrozšířenějšími jazyky angličtina, Marshalese a Japonština.

Marshallovy ostrovy jsou spravedlivým a autonomním státem. Vytvoření legislativního rámce na Marshallových ostrovech vychází ze zákonů státu Delaware (USA). Díky tomu je zaručena přijatelnost a přizpůsobení zákonné nadace vůči obchodní síti, čímž se pro ni stanoví vhodné rozhodnutí pro celosvětové podniky, partnerství, společnosti s ručením omezeným a omezená odpovědnost společnosti v různých limitech.

Ceník založení společnosti:

Včetně sídla na jeden rok – £ 1370
Včetně offshore bankovního účtu a sídla na jeden rok – £ 2060

Volitelné:

Akcie na doručitele (volitelná položka) – £ 600

Objednat můžete kliknutím na tento odkaz.

Ceník prodloužení (další roky):

Správa na rok, sídlo a veškeré poplatky státu – £ 1200
Službu lze zakoupit kliknutím na tento odkaz.

Gibraltar

Společnost, která není rezidentem na Gibraltaru, může být zaměřena na mezinárodní obchod, držení investic a držení majetku. Vyžaduje minimálně jednoho akcionáře, jednoho ředitele a sekretáře společnosti. Lze použít nominee ředitele nebo vaši vlastní společnost jako akcionáře a ředitele. Nutné je vést účetnictví po dobu minimálně jednoho roku (můžeme zajistit). Gibraltar je respektovaným finančním centrem v EU. Sídlí zde většina velkých mezinárodních herních společností. Založení společnosti na Gibraltaru je ideální pro zřízení on-line webové stránky, protože obchodníci akceptují Gibraltar takový, jaký je v EU. Jeden z našich obchodních partnerů může nastavit obchodní zařízení tak, abyste mohli přijímat on-line platby.

 • Je součástí EU, ale není součástí sazebníku DPH.
 • Nulová daň.
 • Dobrý právní systém.
 • Zřízení do 7 dnů.
 • Úředním jazykem je angličtina, mluví se také španělsky.
 • Jen 2800 km od Prahy a dojedete po pevnině.

Ceník založení společnosti:

Včetně sídla na jeden rok – £ 2060
Včetně offshore bankovního účtu a sídla na jeden rok – £ 2400

Volitelné:

Nominee ředitel – £ 3000 / rok
Nominee akcionář – £ 1000 / rok

Ceník prodloužení (další roky):

Správa na rok, sídlo a veškeré poplatky státu – £ 1300

Všechny možnosti lze objednat kliknutím zde.

Zajímavosti:

Gibraltar má rozlohu 6,5 km². Hranice se Španělskem je dlouhá 1,2 km, dalších 12 km je pobřeží. Vápencová skála Rock of Gibraltar, na které se Gibraltar rozkládá a která odděluje Gibraltarskou zátoku od Středozemního moře, má v nejvyšším bodě 426 m. Na Gibraltaru není zdroj pitné vody, kromě sběru dešťové vody se dnes k jejímu získání využívá reverzní osmóza. Hustota osídlení činí přes 4200 obyvatel na km². Prostor na Gibraltaru je tak omezený, že jediná pevninská silnice na Gibraltar kříží dráhu mezinárodního letiště. Tato unikátní křižovatka je řízena běžnými semafory. Na Gibraltaru se nachází jediná evropská kolonie opic. Tyto opice, náležící k druhu magot bezocasý (Macaca sylvanus), si místní obyvatelé velmi hýčkají, mimo jiné i kvůli legendě, která tvrdí, že Gibraltar bude britský, dokud zde opice budou žít. Následkem až přehnané péče jsou opice vůči lidem značně drzé. Gibraltarská ekonomika je založená na turistice, obchodu a finančních službách. Na Gibraltaru je zaregistrováno více firem, než má obyvatel. Gibraltar vydává svoje vlastní mince a bankovky – gibraltarskou libru, je však možné běžně platit i britskými librami a bez problému eurem, ale vrací vám jejich měnu.

Related Articles