8.2 C
London
5.5 C
Edinburgh
4.3 C
Cheyenne
2/03/24
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Účetní program QuickBooks

Pokud chcete podnikat ještě jednodušeji nežli doposud, svěřte nám vaše účetnictví. Nabízíme účetní program QuickBooks. Jedná se o kvalitní program s garantovanou a nízkou cenou.

My jakožto certifikovaný prodejce QuickBooks vám můžeme nabídnout odborný servis a dlouhodobě nižší cenu, než vám nabídne QuickBooks na svých stránkách. Program vám nastavíme přímo na míru vaší firmě a díky tomu neuděláte hned na počátku vedení účetnictví zbytečné chyby.

Pokud budete chtít porovnávat, vždy se zaměřte na produkt přímo dle země, kde chcete podnikat a program používat. Každá země si program upravuje podle svých parametrů, a proto se ceny dle zemí liší. Nejdůležitějším faktorem je, že se řídíme zákony o účetnictví platné v zemi, ve které podnikáte. Vždy uvidíte dokonalý obraz svého cash flow. Program lze také doplnit o spoustu zásuvných modulů, určených pro vaši firmu.

Kontaktujte nás co nejdříve

Abychom vám mohli dát naši cenu, kontaktujte nás hned před první registrací. Po platbě za program vám ho nejprve nastavíme dle potřeb vaší společnosti. Následně vám zašleme pozvánku přímo pomocí QuickBooks, kde si vy osobně nastavíte své uživatelské jméno a heslo.

Výhody našeho programu

  • Osobní přístup

První výhoda spočívá právě v osobním přístupu. Pokud byste se rozhodli registrovat přímo na portálu QuickBooks, s nastavením vám nikdo pomáhat nebude. My vám však program nastavíme přímo na míru vaší firmě a vy se tak vyvarujete možných počátečních chyb ve vedení účetnictví.

  • Stálá cenová hladina

Díky většímu počtu zákazníků využívajících QuickBooks máme slevu, o kterou se s vámi rádi podělíme. Platí zde čím více zákazníků, tím větší sleva. Z tohoto důvodu se nestane, že bychom program postupem času zdražovali. Snažíme se udržet stálou cenu po dobu několika let. Portál QuickBooks láká zákazníky na počáteční slevu, ale s tím, že v dalších letech základní cenu mohou zvýšit. Pokud chcete rozumně podnikat a myslet na budoucnost, doporučujme jít rovnou k nám. Přestože první rok není naše cena o tolik lepší než jejich akce na první 3 měsíce, tak další roky od QuickBooks žádnou akci nedostanete. V delším intervalu se projeví, že my jsme správná a spolehlivá volba.

  • Zpracování účetnictví

Třetí výhodou je, že vám můžeme kdykoliv v průběhu roku nacenit zpracování účetnictví. Vy si tak můžete být jisti, že když od začátku správně účtujete v programu QuickBooks, tak výsledná cena bude nižší, než když si účetnictví vedete v Excelu, nebo v horším případě v krabici od bot.

  • Automatizace účetnictví

Tato funkce je vám umožněna automatickou synchronizací prodejů a plateb v případě e-shopu. Běžné prodeje, kdy vystavujete faktury přímo v QuickBooks (lze vystavovat i přes mobil nebo tablet), pro vás budou snazší. Konkrétně jde o možnosti:

  • Přidání platby platební kartou do veškerých faktur.
  • Nastavení automatických plateb stálých zákazníků pomocí párování banky s fakturací. Pokud společně správně nastavíme fakturace a platby na vaše účty, program vám navrhne úhrady vydaných i přijatých faktur sám. U častých faktur to můžete dokonce povolit i automaticky.
  • Chytré aplikace

Velkým ulehčením vašeho účetnictví může být možnost skenovat vámi přijaté doklady telefonem. To lze rozšířit o další nástroj AutoEntry, díky kterému můžete při vhodném nastavení zcela automatizovat proces zadávání přijatých faktur. Například knihu jízd již nemusíte vést manuálně – stačí vám aplikace do telefonu a QuickBooks. Díky našemu partnerství s AutoEntry získáte aplikaci se slevou a pomůžeme Vám vše nastavit a propojit s QuickBooks.

Nejdůležitější je to, že budete vždy účtovat v souladu se zákony o účetnictví platnými v zemi, ve které podnikáte, a vždy uvidíte dokonalý obraz svého cash flow. QuickBooks lze také doplnit o spousty zásuvných modulů určených pro vaši firmu.

Naše ceny pro Irsko:

Naše ceny pro UK:

Naše ceny pro USA:

Předchozí článekVýhody podnikání ve Wyomingu
Další článekBankovní účet WISE

Related Articles