16 C
London
9.6 C
Edinburgh
12.7 C
Cheyenne
2/10/23
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

NABÍDKA READYMADE FIREM V UK

Výhody ReadyMade společnosti:

Potřebujete například podepsat smlouvu s dnešním nebo dokonce se starším datumem?
Jmenování nového ředitele jde až 14 dní zpětně bez sankcí.

Potřebujete firmu, která je již plátcem VAT?
Snažíme se mít vždy alespoň jednu skladem.

Když máte firmu se starším datumem založení, může to vypadat lépe (nejste nováčci na trhu) – to, že ReadyMade společnost je spící, nevadí, hned po tom, co ji zakoupíte, vám změníme na Companies House obor podnikání dle vašeho výběru. A kdyby se náhodou někdo podíval do historie společnosti a zjistil, že firma podávala každý rok Annual Accounts bez činnosti, tak to také nevadí, protože je zcela běžné, že si založíte firmu a dlouho řešíte jen projekty nebo přípravu na podnikání. V takovém případě je firma stále spící – nemá příjmy ani výdaje. Je běžné, že u nové firmy za tuto činnost akcionář ani ředitel nenárokují odměnu, proto je normální z pohledu kohokoliv, že nejsou ani výdaje a firma je na Companies House uváděna třeba i několik let jako spící.

Ještě dnes jde objednat výpis s apostilou.
Neztratíte tak čas, pokud chcete například koupit nemovitost, dceřinou firmu, založit si bankovní účet v EU nebo vytvořit odštěpný závod.

Nemusíte přemýšlet nad názvem společnosti.

 

Společnosti, které byly založeny výhradně za účelem jejich následného prodeje klientům se nazývají Ready Made. Smyslem Ready Made těchto firem je nabídnout zákazníkovi společnost, která je bez jakékoli obchodní historie, nemá žádné závazky a má splněny všechny daňové povinnosti.

Při zakoupení Ready Made společnosti můžete začít podnikat během několika hodin. Společnosti jsou připraveny k okamžitému prodeji se všemi potřebnými dokumenty.

Při každém převodu Ready Made společnosti garantujeme, že společnost je bez právních vad, nemá žádné závazky a že má splněny všechny daňové povinnosti.

Při převodu Ready Made společnosti je v ceně prodeje změna jednatelů a společníků. K společnosti Vám v případě zájmu umíme zajistit doplnění předmětů činnosti, registraci plátce DPH, zřízení bankovního účtu a mnohé jiné služby. 

Další výhody Ready Made společností

1. Ready Made společnost usnadňuje získávání bankovních půjček

Ready Made společnosti často působí dojmem „dlouhověkosti“. Pokud byla společnost zaregistrována například před několika lety a je vedená v OR již několik let, je to obrovská výhoda. Starší společnost bude vždy v lepším postavení než nově registrovaná firma, a proto bude pro banky považována za důvěryhodnější investiční možnost a první reálné daňové přiznání můžete u Ready Made společnosti podat vždy dříve než u nově založené, na něj vždy banka hledí nejvíce.

2. Firmy mohou chtít obchodovat pouze se staršími společnostmi

Existuje důvod, proč společnosti mají tendenci předvádět svá výročí – dává jim to větší důvěryhodnost.  Podnik, který obchoduje ve svém průmyslovém sektoru po dobu 20 let, bude mít více zkušeností a tedy větší důvěryhodnost než podobná společnost, která obchoduje pouze 6 měsíců. Pokud jste měli na výběr, komu důvěřovat, je pravděpodobné, že byste se rozhodli pro tu společnost, která právě „veřejně“ oslavila své 20. narozeniny. 

Kromě toho, často je obchodní politikou, že společnost musí podnikat několik let, aby se kvalifikovali na určitý tendr. Proč tedy eliminovat část trhu tím, že si založíte novou LTD? Ready Made společnost sice nikdy nepodnikala, ale jako její ředitel jste mohl několik let projekt připravovat a studovat, proto je dobré vyjít na trh s firmou, která není zapsaná dnes, ale může Vám pomoci následovat vaši historii.

 

Firmy READY MADE, které  AKTUÁLNĚ NABÍZÍME: 

  1. ARKADIE LTD (založena v roce 2016) – Company NO. 10099867 – aktuální cena

2. BELTAIN LTD (založena v roce 2021) – Company NO. 13345883 – aktuální cena

3. CASTELLUM LTD (založena v roce 2016) – Company NO. 10147695 – aktuální cena

4. FIOLA LTD (založena v roce 2018) – Company NO. 11267823 – aktuální cena

5. CHRISTMAS SERVICES LTD (založena v roce 2015)
Company NO. 9929617 – aktuální cena

6. ELEKTRE LTD (založena v roce 2016) – Company NO. 10099816 – aktuální cena

7. KYBEBE LTD (založena v roce 2018) – Company NO. 11706312 – aktuální cena


8. SPAGYRIE LTD (založena v roce 2018)
Company NO. 11271364 – VAT (DPH): 401330074 aktuální cena


9. SEAMLESS COOP LTD (založena v roce 2021)
Company NO. 13444144 – aktuální cena

10. VIRTUS CRAFT LTD (založena v roce 2021) – Company NO. 13444411 – aktuální cena

 

 

Related Articles