Volejte ve všední dny od 10 do 15,30 hodnin na telefon +420 607 332 332

Nákladní autodoprava v UK

Do 3,5 tuny nepotřebujete licenci.   Níže naleznete odkazy pro podnikání v nákladní dopravě nad 3.5 tuny pod UK firmou:   1) Náležitosti mezinárodní silniční přepravy zboží – podrobné pokyny – gov.uk 2) International authorisations and permits for road haulage – Detailed guidance – GOV.UK 3) Přesun zboží po silnici – Podrobné pokyny – gov.uk 4) Driver documents required […]

Apostila nově nejvíc Expres jak je možné

Nyní Vám můžeme dodat Výpis o dobrém postavení společnosti s apostilou ministerstva zahraničí UK na Váš stůl do Vaší kanceláře již do druhého pracovního dne při objednávce do 11 (SEČ) jinak ,,až“ třetí pracovní den – tato služba je za 40000 Kč. Nabízíme i další nové možnosti rychlejšího doručení, vše naleznete zde.

Státní svátek v UK

Dnes je v UK státní svátek ,,Summer Bank Holiday“ a proto veškeré firmy, které nám dnes pošlete k registraci, budou registrovány až zítra, nejpozději ve středu –  v případě že bude mít Companies House příliš mnoho žádostí na registraci firem a nestihne vše zpracovat. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.