18.6 C
London
14.4 C
Edinburgh
-0.5 C
Cheyenne
22/05/22
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Ireland old map. Created by John Tallis, published on Illustrated Atlas, London 1851

Sídlo a adresa ředitele v Irsku

Tato služba je výhradně pro zákazníky, kteří si vše na úřadech zajišťují sami a neposkytujeme k ní poradenství.

V případě zájmu o kompletní správu firmy máte sídlo vždy zahrnuto v ceně, kliknutím zde můžete objednat kompletní správu firmy.

Sídlo v Irsku máme za bezkonkurenční cenu £300 / rok.

Adresu pro ředitele máme také za £300 / rok.

Obě služby jsou vč. skenování pošty na mail a objednat je lze kliknutím zde.

Naše sídlo v krásném městě Sligo Vám zajistí vše, co pro firmu potřebujete. Ceny jsou včetně skenování úřední i neúřední pošty na Váš e-mail. V Irsku máme bezkonkurenční ceny sídla.

Naše adresa je také možná využít pro ředitele společnosti, můžete tak získat lépe daňový domicil pro Vaši společnost i bez využití místního Nominee ředitele nebo místních zaměstnanců – adresa ředitele je další služba, není v ceně sídla.

Podmínky zajištění sídla pro společnost:

Obyvatelé Irska: Můžeme požadovat 2 doklady totožnosti, jeden s fotografií a jeden doklad potvrzující adresu bydliště, nesmí být doklad starší než 3 měsíce.

Klienti z UK a EU: Vždy budeme požadovat 2 certifikované doklady totožnosti, jeden s fotografií (např. pas) a jeden doklad potvrzující adresu bydliště, nesmí být doklad starší než 3 měsíce.

Klienti mimo UK a EU: Vždy budeme požadovat 2 certifikované doklady totožnosti, jeden s fotografií (např. pas) a jeden doklad potvrzující adresu bydliště, nesmí být starší než 3 měsíce. Oba dokumenty musí být notářsky ověřeny a přeloženy do angličtiny. 

Related Articles