16 C
London
9.6 C
Edinburgh
12.7 C
Cheyenne
2/10/23
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Poloha našeho sídla v Londýně
Poloha našeho sídla v Londýně

Cena sídla ve Skotsku a Anglii je pro vás nyní jen za 100 liber na rok!

Objednávat lze zde.

Objednávejte, prosím, pro každou firmu zvlášť.
Počet let předplatného lze nastavit navýšením počtu kusů.

Přesun sídla k nám

Změnu zařídíme za vás, stačí nám po objednávce a platbě sídla napsat e-mail s názvem firmy, pro kterou bylo sídlo objednané.

 

 

Jak můžete sídlo využít:

 Pro založení společnosti je potřeba mít sídlo společnosti ve Spojeném království.

Adresu lze použít jako sídlo i jako adresu uváděnou pro komerční účel.

Také od Vás pro identifikaci potřebujeme dokumenty od ředitele společnosti – podrobnosti najdete kliknutím zde.

Naše sídlo v Londýně
Naše sídlo v Londýně

Přeregistrace sídla od jiného správce k nám

Změnu zařídíme za vás, stačí nám k tomu váš Authentication Code a pokud vám ho předchozí správce (agent/registrátor) nechce sdělit, tak nevadí, po objednávce a platbě sídla nám zavolejte nebo napište a společně to zařídíme.


Potřebujete adresu i pro svoji osobu, nejen pro firmu? Můžeme vám poskytnout i osobní korespondenční adresu a tu lze objednat kliknutím zde.


 

 

 

 

Popis

Adresa pro vaši firmu v Londýně a Skotsku (UK)

Sídlo a obchodní adresa v jednom v naší londýnské (pro Anglii) nebo motherwellské (pro Skotsko) kanceláři včetně skenování veškeré pošty na váš e-mail za £100 na jeden rok.

Máte sídlo již jinde a nechcete ho hned měnit? Tuto službu můžete využít i jako obchodní adresu, je jen na vás, jestli ji využijete jako registrovanou adresu, obchodní, nebo obojí, cena je nyní stejná.

POZOR:

Některé společnosti převážně účtují za přijímání neúřední pošty roční paušál za cenu jednou tolik (i více), než je vlastní cena sídla. Také za obchodní poštu účtují speciální sazbu. Sídlo pak může klamavě vypadat levnější, ale jeho opravdové využití vás pak může vyjít mnohonásobně dráž.

Zjednodušili jsme pro vás službu sídla a nyní máte v ceně i skenování obchodní pošty, tím se lišíme od ostatních – běžné je, že je zvlášť registrovaná adresa a za využití pro obchodní účely si musíte připlatit, převážně mnohonásobně více. V praxi to znamená, že máte v ceně poštu z Companies House, HMRC a důležitých státních úřadů, ale když chcete přijímat také poštu z banky nebo od zákazníků, musíte si mnohonásobně připlatit. Od nás máte nyní vše za cenu registrované kanceláře.

Sídlo lze použít pro jednu firmu, cena je samozřejmě stejná i tehdy, pokud máte firmu registrovanou u jiného správce (agenta), nebo pokud se firmu chystáte registrovat sám.

Podmínky zajištění sídla a obchodní adresy pro společnost:

Obyvatelé UK: Můžeme požadovat 2 doklady totožnosti, jeden s fotografií a jeden doklad potvrzující adresu bydliště, doklad nesmí být starší než 3 měsíce.

Klienti EU: Vždy budeme požadovat 2 certifikované doklady totožnosti, jeden s fotografií (např. pas) a jeden doklad potvrzující adresu bydliště, doklad nesmí být starší než 3 měsíce.

Klienti mimo UK a EU: Vždy budeme požadovat 2 certifikované doklady totožnosti, jeden s fotografií (např. pas) a jeden doklad potvrzující adresu bydliště, doklad nesmí být starší než 3 měsíce. Oba dokumenty musí být notářsky ověřeny a přeloženy do angličtiny.

Klienty z Ruska v současné době nepřijímáme.

Předchozí článekJak si založit firmu v Anglii

Related Articles