13 C
London
11.6 C
Edinburgh
23.1 C
Cheyenne
2/07/22
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Sídlo vaší firmy, která je buď s.r.o., a.s., v.o.s., odštěpný závod zahraniční právnické osoby, nebo živností, v Praze rychle a za dobrou cenu.

V Praze 10 – Michli vám výhodně pronajmeme sídlo vč. vyzvedávání pošty za 39 liber/rok. Veškerou poštu vám budeme skenovat zdarma a zdarma si ji budete moct také vyzvednout v naší kanceláři na Praze 5.

Sídlo můžete zakoupit online kliknutím zde.

Zajistíme vám nejen sídlo, ale též celou firmu, a to nejen v ČR.

Firmu kdekoliv na světě si můžete zařídit ve vlastní režii, ale má to mnohá úskalí a lepší je to řešit s odborníkem. Již při procesu jejího zakládání je třeba myslet především na budoucnost a i nevýrazná chybka může při dalším fungování firmy zbytečně vést k nejen velkým nákladům, ale i k nepříjemnostem při jejím fungování.

U nás můžete konzultovat založení firmy, nechat si ji zřídit, pomůžeme vám s bankovním účtem, nastavením účetního programu, sestavením plánu na optimální účetnictví, zavedení značky a v neposlední řadě vyřešením vaší osobní účasti.

Neutrácejte své peníze za agenty, kteří vám zajistí zřízení firmy, nic na tom není.

Nechat si zajišťovat v ČR firmu agentem je minulost, ukážeme vám, že to lze jednoduše udělat vlastními silami. Je to nejen nákladově efektivnější, ale i rychlejší, řekneme vám, na co si dát pozor!

SÍDLO je u nás opravdu rychlé, můžeme vám zaslat souhlas s umístěním sídla datovkou ještě dnes.

Návod na založení odštěpného závodu najdete zde.

Related Articles